KONTAKTA OSS

Studie- och yrkesvägledare

Johan Dahlberg, 0120-833 83
johan.dahlberg@atvidaberg.se

SYV-sidan

Expedition

Christina Alm, 0120-833 33
christina.alm@atvidaberg.se

Christina Andersson, 0120-833 72
christina.andersson@atvidaberg.se

Irene Svensson, 0120-833 32
irene.svensson@atvidaberg.se

Rektorer

Kerstin Ahlgren (BF, HA, IM), 0120-833 75
kerstin.ahlgren@atvidaberg.se

Dan Forsberg (NA, Teknikcollege, SFI), 0120-833 85, 070-5863494
dan.forsberg@atvidaberg.se

Mikael Nord (Idrott, BA, EK, SA, VUX), 0120-833 68
mikael.nord@atvidaberg.se

Skolkurator

Carina Andersson, 0120-833 59, 070-8833854
carina.skytt-andersson@atvidaberg.se

Skolsköterska

Carina Ståhl, 0120-833 37, 070-2679836
carina.stahl@atvidaberg.se

Elevkår

Elise Abelson

Elevkårens sida

Övrig personal hittar du här.

Frånvaroblanketter och andra blanketter hittar du här.

Adress

Gamla Torget 1B, 597 30 Åtvidaberg

E-post

bildningscentrum@atvidaberg.se

Hitta hit

Se karta på hitta.se

Tel

0120-833 72

Fax

0120-124 81